Galeria prestiżowych obiektów z zastosowanymi wyrobami ELKO-BIS

Więcej

Poznaj orientacyjną cenę instalacji

Wstępna kalkulacja pozwala oszacować cenę systemu odgromowego oraz montażu w zależności od powierzchni dachu. Ostateczną cenę kształtuje więcej czynników, jeśli chcesz ją poznać, wypełnij formularz „Szczegółowa wycena instalacji".

Materiał

Tak Nie

  • Wybrany materiał:
  • Koszt instalacji:
  • Montaż:
  • Suma:

Szczegółowa wycena instalacji

Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę instalacji odgromowej, wypełnij poniższy formularz. Ofertę prześlemy w przeciągu trzech dni na podany adres e-mail.

Wybierz model obiektu w zależności od kształtu dachu.

Dwuspadowy Czterospadowy Płaski Dwuspadowy z garażem Inny

Sposób prowadzenia instalacji

Uziemienie

Wycena montażu

Dodaj zdjęcia lub projekt

[Wybierz pliki] [Wyślij pliki]


Dane kontaktowe

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK