Order offer
Orientation pricing Detailed pricing

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

Knowledge Base

A collection of useful information

Do you want to pre-evaluate the lightning protection system? Are you looking for information? You will find them here!

Wycena instalacji

Get to know the approximate price of the installation

The initial calculation allows you to estimate the price of the lightning protection system and assembly depending on the roof surface. The final price is shaped by more factors, if you want to get to know it, fill out the "Detailed installation quote" form.Yes No

Your result will appear here

 • Chosen material:
 • Installation cost:
 • Assembly:
 • Sum:

Detailed installation valuation

If you want to receive a detailed valuation of the lightning protection installation, fill out the form below. We will send the offer within three days to the e-mail address provided.

Select the object model depending on the roof shape.

Gable Hipped Flat Gable with garage Other
 • A - height of the house walls
 • B - width of the house walls
 • C - the length of the house walls
 • D - width of the house roof
 • E - the length of the house roof
 • F - number of chimneys

  Dodaj zdjęcia lub projekt

  Dane kontaktowe