Zamów ofertę
wycena orientacyjna wycena szczegółowa

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

Kontakt

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.
ul. Swojczycka 38e
51-501 Wrocław

Firma zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS w VI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia –Fabrycznej pod numerem 0000411989

NIP 8952011110, REGON 021829340

Numer konta
25 1050 1575 1000 0090 3009 9544

Pracujemy:

Dział sprzedaży i odbiór towaru:

pn -pt 7:00-16:00

Pozostałe działy:

pn -pt 8:00-16:00

Centrala:

tel. +48 71 330 69 20
elkobis@elkobis.com.pl

Sprzedaż:

tel. +48 71 330 69 34/35/23/37
tel. +48 71 330 66 14
handlowy@elkobis.com.pl

Porady techniczne:

+48 667 017 617

+48 605 951 947

+48 605 204 890

+48 693 980 298

+48 663 252 521  – BIM
techniczny@elkobis.com.pl

Eksport:

+48 71 330 66 15
+48 71 330 69 25
export@elkobis.com.pl

Marketing:

+48 71 330 69 27
marketing@elkobis.com.pl

Znasz firmę Elko-Bis? Powiedz nam co sądzisz o nas i naszej pracy.
wystaw opinię
  • Dyrektor handlowy Marcin Kałmucki +48 665 109 376 marcin.kalmucki@elkobis.com.pl
  • Regionalny manager sprzedaży Piotr Konopka +48 607 127 617 piotr.konopka@elkobis.com.pl

Poznaj naszych doradców

Aby skontaktować się z doradcą techniczno-handlowym dla Twojego regionu, wybierz odpowiedni obszar na mapie.

Chcesz z nami współpracować? Zobacz kogo szukamy!sprawdź stanowiska

Zarząd

  • Dyrektor Zarządzający / Prezes Zarządu Radosław Kohut +48 71 330 69 28 +48 607 432 188 radoslaw.kohut@elkobis.com.pl
  • Dyrektor Techniczny / Członek Zarządu Mateusz Klaczak +48 71 330 66 13 +48 693 980 298 mateusz.klaczak@elkobis.com.pl
  • Dyrektor Finansowy / Członek Zarządu Anna Kwaśniewska +48 71 330 69 36 +48 667 427 667 anna.kwasniewska@elkobis.com.pl
  • koordynator biura zarządu Oleksandra Sikovets +48 71 330 69 20 +48 724 019 100 oleksandra.sikovets@elkobis.com.pl

Sprzedaż

  • kierownik działu sprzedaży Katarzyna Grochowina +48 71 330 69 23 +48 607 608 551 katarzyna.grochowina@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Marta Rostalska +48 71 330 69 34 +48 607 267 887 marta.rostalska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Ewelina Pierzchała +48 71 330 66 14 ewelina.pierzchala@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Katarzyna Piotrowska-Kruk +48 727 524 956 +48 71 330 69 35 katarzyna.piotrowska-kruk@elkobis.com.pl

Eksport

  • manager eksportu Marek Łabiak +48 607 728 500 marek.labiak@elkobis.com.pl Skype: mlabiak37 Języki: PL, GB
  • manager eksportu Elena Taparova +48 71 330 66 15 +48 669 162 100 elena.taparova@elkobis.com.pl Języki: PL, RU
  • manager eksportu Michał Piotrowski +48 607 267 237 michal.piotrowski@elkobis.com.pl Języki: PL, GB, RU

Doradcy techniczno-handlowi

  • Dyrektor handlowy Marcin Kałmucki +48 665 109 376 marcin.kalmucki@elkobis.com.pl
  • doradca techniczno-handlowy
    region centralny
    Piotr Konopka +48 607 127 617 piotr.konopka@elkobis.com.pl
  • manager
    ds. kluczowych klientów
    Łukasz Machnikowski +48 667 027 447 lukasz.machnikowski@elkobis.com.pl
  • doradca techniczno-handlowy
    region południowo-wschodni
    Jakub Salawa +48 607 167 817 jakub.salawa@elkobis.com.pl
  • doradca techniczno-handlowy
    region południowo-zachodni
    Mieczysław Dąbrowski +48 727 531 005 mieczyslaw.dabrowski@elkobis.com.pl
  • doradca techniczno-handlowy
    region północno-zachodni
    Krzysztof Rybski +48 605 368 200 krzysztof.rybski@elkobis.com.pl
  • doradca techniczno-handlowy
    region północno-zachodni
    Wojciech Łopiński +48 781 288 512 wojciech.lopinski@elkobis.com.pl

Ofertowanie

  • koordynator działu ofertowania Monika Kozińska +48 667 354 300 monika.kozinska@elkobis.com.pl
  • młodszy specjalista ds. ofertowania Mariusz Miela +48 609 252 527 mariusz.miela@elkobis.com.pl

Marketing

  • specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży Maciej Balawender +48 667 094 500 maciej.balawender@elkobis.com.pl
  • grafik – specjalista ds. marketingu Szymon Zasuwa +48 726 262 673 szymon.zasuwa@elkobis.com.pl

Projektowanie i pomoc techniczna

  • projektant Tomasz Bartoszewicz +48 667 017 617 tomasz.bartoszewicz@elkobis.com.pl
  • inżynier wsparcia technicznego Grzegorz Kinach +48 605 204 890 grzegorz.kinach@elkobis.com.pl
  • inżynier wsparcia technicznego Damian Żerdziński +48 605 951 947 damian.zerdzinski@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. BIM Katarzyna Aleksandrowicz +48 663 252 521 katarzyna.aleksandrowicz@elkobis.com.pl Języki: PL, GB

Analizy i rozwój

  • Dyrektor ds. analiz i rozwoju Konrad Hoppe +48 71 330 66 17 +48 607 731 302 konrad.hoppe@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. BIM Katarzyna Aleksandrowicz +48 663 252 521 katarzyna.aleksandrowicz@elkobis.com.pl Języki: PL, GB

Konstrukcja i technologie

  • kierownik działu konstrukcyjno-technologicznego Marcin Winiarczyk - marcin.winiarczyk@elkobis.com.pl
  • konstruktor – technolog Kamil Bagiński +48 693 133 823 kamil.baginski@elkobis.com.pl
  • konstruktor - technolog Natalia Dłutowska +48 722 151 540 natalia.dlutowska@elkobis.com.pl

Zaopatrzenie i magazyn

  • kierownik logistyki i magazynu Agnieszka Rasiewicz +48 603 126 900 +48 71 330 66 47 agnieszka.rasiewicz@elkobis.com.pl
  • zastępca kierownika magazynu Sebastian Miela - sebastian.miela@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. logistyki Anna Geszer +48 71 330 66 15 +48 693 133 563 anna.geszer@elkobis.com.pl Skype: ankapl1 Języki: PL, RU

Kadry

  • kierownik działu kadr Katarzyna Żychlińska +48 71 330 69 22 +48 607 127 187 katarzyna.zychlinska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. rekrutacji Monika Jokiej +48 667 222 280 monika.jokiej@elkobis.com.pl

Finanse i księgowość

  • Dyrektor Finansowy / Członek Zarządu Anna Kwaśniewska +48 71 330 69 36 +48 667 427 667 anna.kwasniewska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. finansowo-księgowych/pełnomocnik ds. szj iso Sylwia Ostaszewska +48 71 330 69 39 +48 691 361 908 sylwia.ostaszewska@elkobis.com.pl
  • księgowa Magdalena Czerwik-Hrynkiewicz +48 71 330 69 38 +48 661 252 515 magdalena.czerwik@elkobis.com.pl
  • księgowa Agata Mrozek +48 665 151 665 agata.mrozek@elkobis.com.pl

Produkcja

  • kierownik produkcji Rafał Gosa - rafal.gosa@elkobis.com.pl