Zamów ofertę
wycena orientacyjna wycena szczegółowa

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

O firmie

Poznajmy się!  

RODZINNA -> LOKALNA -> GLOBALNA 

Firma ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o. jest rodzinną firmą z Wrocławia, zajmującą się już od ponad 20 lat produkcją kompleksowych systemów odgromowych, piorunochronnych i uziemień. Prowadzimy działalność nie tylko w Polsce, ale w większości krajów europejskich, a także na takich rynkach jak Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Tajlandia. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę i ciągle się rozwijamy.   

 

 

Nasze codzienne wyzwania spotykasz w Twoim życiu  

Oferta Elko-Bis zawiera pełen osprzęt odgromowy wraz z akcesoriami, umożliwiający dobór elementów na każdy obiekt, bez względu na jego przeznaczenie. Chronimy zarówno wielkie inwestycje jak np. terminal LNG w Świnoujściu, obiekty użyteczności publicznej, stadiony sportowe czy warszawskie linie metra, ale także setki tysięcy budynków mieszkaniowych i inwestycji indywidualnych. Posiadamy produkty dedykowane ochronie odgromowej rurociągów oraz cieszących się coraz większą popularnością paneli fotowoltaicznych 

 

Pomagamy odpowiedzieć na Twoje pytania  

Współpracując z ELKO-BIS zyskujesz:

  • najwyższej jakości instalację odgromową, błyskawiczną realizację zamówień,  
  • wsparcie sprzedażowe,  techniczne i projektowe na każdym etapie współpracy. 
  • najdłuższą na rynku gwarancję na produkty 

Nasi projektanci z działu technicznego udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania, także te związane z coraz to popularniejszym zagadnieniem ochrony odgromowej paneli fotowoltaicznych. Dla inwestorów przygotowujemy bezpłatne propozycje projektowe dla ich konkretnego obiektu. 

 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!  

 

Stawiamy na jakość naszych  produktów i bezpieczeństwo, które kontrolujemy poddając je licznym badaniom. Zdobyte certyfikaty i nagrody świadczą o tym, że wychodzi nam to bardzo dobrze, czym zyskujemy uznanie w oczach klientów. Pragniemy szerzyć wiedzę o tym jak ważna dla nas wszystkich jest właściwie przygotowana ochrona odgromowa. Walczymy z przyjętymi stereotypami, dbając o to, aby przekazywane przez nas informacje były łatwo przyswajalne i zrozumiałe dla potencjalnych inwestorów. Wiele pracy przed nami, ale towarzyszą jej wielkie chęci, a to naszym zdaniem przepis na sukces. Jak widać – w rozwoju firmy, poprzeczkę stawiamy naprawdę wysoko. 

A poza tym…  

Tworzymy zespół, w którym swoje miejsce odnaleźli ludzie z różnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami – uczymy się od siebie,  a razem osiągamy zakładane cele!  

P.S. Dbamy również o magicznych mieszkańców naszego miasta!  

Jeden z najdzielniejszych ze wszystkich krasnali przybył niedawno do Wrocławia. Krasnal Uziomek, zafascynowany odwieczną potęgą pioruna, wziął sobie za cel ochronę wszystkich ludzi przed skutkami jego wyładowania. Jak przystało na profesjonalistę, Uziomek obrał za swój dom siedzibę firmy Elko-Bis Systemy Odgromowe, aby służyć pomocą i wspólnie dbać o bezpieczeństwo, nie tylko mieszkańców Wrocławia, ale całego świata

Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, gdyż ich zadowolenie jest naszym kluczowym celem. ELKO-BIS to najlepszy producent systemów odgromowych w Polsce!