Szeroka oferta
certyfikowanych produktów

Więcej

Praca w Elko-Bis

ELKO-BIS Systemy Odgromowe wiodąca firma w branży odgromowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER/ELEKTRYK/PROJEKTANT

Zadania:

  • Doradztwo techniczne w zakresie instalacji odgromowych
  • Wykonywanie propozycji oraz projektów instalacji odgromowych
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych
  • Tworzenie oraz aktualizacja bazy typowych rozwiązań technicznych, możliwych do zaoferowania klientom
  • Prezentacje techniczne na szkoleniach, konferencjach
  • Współpraca z biurami projektowymi
  • Wyjazdy techniczne na budowy

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe: inż. elektryk
  • Umiejętność projektowania i czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Dobra znajomość MS Office oraz programów do prezentacji multimedialnych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się
  • Chęć rozwoju w kierunku zarządzania projektami
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w ciekawych szkoleniach
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna Medicover)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pracuj@elkobis.com.pl wpisując w tytule: nazwę stanowiska

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia ogólnego o ochronie danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Elko-Bis Sp. z o.o., (NIP: 8952011110, REGON: 021829340), ul. Swojczycka 38E, Wrocław dla celów związanych z rekrutacją. Powyższe dane podaję dobrowolnie.”

Prosimy o przesyłanie w CV jedynie informacji wskazanych w art. 221 § 1 KP

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

„Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania”.

Monter instalacji odgromowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • predyspozycje do pracy na wysokościach
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • dyspozycyjność
  • dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • silna motywacja do pracy
  • odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kilkunastoletnim stażem
  •  atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną w Medicover oraz kartę Multisport

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG

Zadania:

  • projektowanie wykrojników, matryc, tłoczników, form wtryskowych
  • znajomość technologii wykonywania ww.
  • opracowywanie i wdrażanie nowych technologii produkcji wyrobów
  • projektowanie nowych wyrobów z branży metalowej
  • nadzór i optymalizacja procesów technologicznych, wsparcie produkcji
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenia jakości produktu
  • sprawowanie kontroli w toku produkcji urządzeń, w tym kontroli jakości
  • tworzenie modeli 3D, przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej wprowadzanych produktów
  • kosztorysowanie produktów dla celów ofertowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. 5 – letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora-technologa w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość rysunku technicznego
  • konieczna znajomość programu Solid Edge ST8
  • komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: katarzyna.mazur@elkobis.com.pl wpisując w tytule: nazwę stanowiska

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia ogólnego o ochronie danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Elko-Bis Sp. z o.o., (NIP: 8952011110, REGON: 021829340), ul. Swojczycka 38E, Wrocław dla celów związanych z rekrutacją. Powyższe dane podaję dobrowolnie.”

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK