Zamów ofertę
wycena orientacyjna wycena szczegółowa

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

Kontakt

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.
ul. Swojczycka 38e
51-501 Wrocław

Firma zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS w VI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia –Fabrycznej pod numerem 0000411989

NIP 8952011110, REGON 021829340

Numer konta
25 1050 1575 1000 0090 3009 9544

Pracujemy:

pn -pt 7:00-16:00

Centrala:

tel. +48 71 330 69 20
fax +48 71 330 69 26
elkobis@elkobis.com.pl

Sprzedaż:

tel. +48 71 330 69 34/35/23
tel. +48 71 330 66 14
fax +48 71 330 69 37
handlowy@elkobis.com.pl

Porady techniczne:

+48 71 330 66 13 – ogólne
+48 697 731 856 – projektowe
+48 607 636 661 – montażowe
techniczny@elkobis.com.pl

Eksport:

+48 71 330 66 15
+48 71 330 69 25
eksport@elkobis.com.pl

Marketing:

+48 71 330 69 27
marketing@elkobis.com.pl

Znasz firmę Elko-Bis? Powiedz nam co sądzisz o nas i naszej pracy.
wystaw opinię
  • manager sprzedaży region północno-wschodni Marcin Kałmucki +48 665 109 376 marcin.kalmucki@elkobis.com.pl
  • Regionalny manager sprzedaży Piotr Konopka +48 607 127 617 piotr.konopka@elkobis.com.pl

Poznaj naszych handlowców

Aby skontaktować się z regionalnym managerem sprzedaży dla Twojego regionu, wybierz odpowiedni obszar na mapie.

Chcesz z nami współpracować? Zobacz kogo szukamy!sprawdź stanowiska

Zarząd

  • Prezes Zarządu Ryszard Kohut +48 71 330 69 20 ryszard.kohut@elkobis.com.pl
  • Dyrektor Zarządzający Radosław Kohut +48 71 330 69 28 +48 607 432 188 radoslaw.kohut@elkobis.com.pl
  • Dyrektor Techniczny Mateusz Klaczak +48 693 980 298 +48 71 330 66 13 mateusz.klaczak@elkobis.com.pl
  • asystentka prezesa zarządu Katarzyna Bulzacka +48 71 330 69 20 +48 724 019 100 katarzyna.bulzacka@elkobis.com.pl

Sprzedaż

  • kierownik działu sprzedaży Anita Bąkowska +48 71 330 69 35 + 48 601 665 915 anita.bakowska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Katarzyna Grochowina +48 71 330 69 23 +48 607 608 551 katarzyna.grochowina@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Marta Rostalska +48 71 330 69 34 +48 607 267 887 marta.rostalska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. sprzedaży Karolina Kawecka +48 71 330 66 14 karolina.kawecka@elkobis.com.pl

Eksport

  • kierownik działu exportu Marek Łabiak +48 607 728 500 marek.labiak@elkobis.com.pl Skype: mlabiak37 Języki: PL, GB
  • export manager Anna Skliarenko +48 71 330 66 15 +48 693 133 563 anna.skliarenko@elkobis.com.pl Skype: ankapl1 Języki: PL, RU
  • export manager Alina Tietruieva +48 71 330 66 15 +48 669 162 100 alina.trietruieva@elkobis.com.pl Języki: PL, RU
  • export manager Igor Ledak + 48 330 69 25 +48 607 267 237 igor.ledak@elkobis.com.pl Języki: PL, RU

Regionalni managerowie sprzedaży

  • manager sprzedaży region północno-wschodni Marcin Kałmucki +48 665 109 376 marcin.kalmucki@elkobis.com.pl
  • manager sprzedaży region północno-zachodni Andrzej Hałabuda +48 607 237 667 andrzej.halabuda@elkobis.com.pl
  • regionalny manager ds. inwestycji region centralny Zbigniew Kilim +48 667 027 447 zbigniew.kilim@elkobis.com.pl
  • manager sprzedaży region południowo-zachodni Marek Mordarski +48 667 687 627 marek.mordarski@elkobis.com.pl
  • manager sprzedaży region centralny Piotr Konopka +48 607 127 617 piotr.konopka@elkobis.com.pl
  • manager sprzedaży region południowo-wschodni Jakub Salawa +48 607 167 817 jakub.salawa@elkobis.com.pl

Marketing

  • kierownik działu marketingu i IT Konrad Hoppe +48 71 330 66 17 +48 607 731 302 konrad.hoppe@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. marketingu Natalia Stankiewicz +48 71 330 69 27 +48 693 133 603 natalia.stankiewicz@elkobis.com.pl

Projektowanie i pomoc techniczna

  • projektant Tadeusz Masłowski +48 697 731 856 +48 71 330 66 10 tadeusz.maslowski@elkobis.com.pl
  • projektant Justyna Sztanderska +48 697 231 654 justyna.sztanderska@elkobis.com.pl
  • inżynier wsparcia technicznego / koordynator realizacji inwestycji Marcin Korendowicz +48 71 330 69 24 +48 667 017 617 marcin.korendowicz@elkobis.com.pl
  • projektant Przemysław Seniuk +48 724 014 200 przemyslaw.seniuk@elkobis.com.pl

Konstrukcja i technologie

  • kierownik działu konstrukcyjno – technologicznego Włodzimierz Kawecki - wlodzimierz.kawecki@elkobis.com.pl
  • konstruktor – technolog Kamil Bagiński - kamil.baginski@elkobis.com.pl
  • konstruktor – technolog Marcin Winiarczyk - marcin.winiarczyk@elkobis.com.pl

Zaopatrzenie

  • specjalista ds. zaopatrzenia Marek Rajczakowski +48 607 683 442 71 330 66 16 marek.rajczakowski@elkobis.com.pl

Kadry

  • manager ds. personalnych Katarzyna Mazur +48 71 330 69 20 +48 607 127 187 katarzyna.mazur@elkobis.com.pl

Finanse i księgowość

  • kierownik działu finansowo-księgowego Anna Kwaśniewska +48 71 330 69 36 +48 667 427 667 anna.kwasniewska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. finansowo-księgowych/pełnomocnik ds. szj iso Sylwia Ostaszewska +48 71 330 69 39 +48 691 361 908 sylwia.ostaszewska@elkobis.com.pl
  • specjalista ds. finansowo-księgowych/pełnomocnik ds. szj iso Karolina Wiatrak +48 71 330 69 38 karolina.wiatrak@elkobis.com.pl

Produkcja i magazyn

  • kierownik produkcji Rafał Gosa - rafal.gosa@elkobis.com.pl
  • zastępca kierownika magazynu Sebastian Miela - sebastian.miela@elkobis.com.pl