Szeroka oferta
certyfikowanych produktów

Więcej

VII Krajowa Konferencja N-T „Urządzenia piorunochronne w projektowaniu i budownictwie” | Kraków

To wydarzenie już się odbyło.
Data:
19.10.2017

Serdecznie zachęcamy do udziału w forum wymiany poglądów na temat normalizacji, prowadzonych badań oraz metod projektowania, montażu i eksploatacji instalacji odgromowych i  ochrony przeciwprzepięciowej:

VII Krajowej Konferencji  Naukowo-Technicznej „Urządzenia piorunochronne w projektowaniu i budownictwie”

Organizowanej przez
STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH Oddział Krakowski

przy współpracy
POLSKIEGO KOMITETU OCHRONY ODGROMOWEJ SEP
KATEDRY ELEKTROTECHNIKI I ELEKTROENERGETYKI AGH
MAŁOPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

W ramach konferencji odbędzie się wystawa wyrobów związanych z ochroną odgromową i przeciwprzepięciową, w której weźmie udział nasza firma.

Miejsce Konferencji:
Dom Technika NOT | Kraków, ul. Straszewskiego 28 | Sala im. W. Goetla, I piętro

Zgłoszenie udziału >>>

 

Zapisz

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK