Order offer
Orientation pricing Detailed pricing

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

Knowledge base

A collection of useful information

Do you want to pre-evaluate the lightning protection system? Looking for information? Find them here!

Warunki sprzedaży

Ogólne zasady realizacji zamówień i wysyłki

  • Zamówienia przyjmowane są drogą pisemną na adres handlowy@elkobis.com.pl lub faxem: 071/ 330 69 37.
  • Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.
  • Zamówienia : - paletowe, które wypłyną do godziny 10:00 - kartonowe, które wpłyną do godziny 12:00 realizowane są tego samego dnia, o ile towar dostępny jest na stanie magazynowym.
  • Minima logistyczne: - 800 PLN dla zamówień kartonowych - 2 000PLN dla zamówień paletowych i dłużycowych.
  • Za zamówienia dłużycowe rozumie się elementy o długości powyżej 2m. 6. W przypadku niespełnienia minimum logistycznego koszty wysyłki wynoszą: - paleta 100 PLN/szt. - dłużyca 100 PLN/komplet (wiązka) - paczka 20 PLN/szt. (do 30kg)

Warunki gwarancji

Warunkiem zachowania gwarancji na produkty ELKO-BIS jest ich właściwa konserwacja. Wszystkie złącza oraz elementy skrętne należy zakonserwować poprzez smarowanie grubą warstwą wazeliny technicznej (nr kat. 99500199). Czynność należy powtarzać co 12 miesięcy. Od dnia 1. lipca 2016 r. udzielamy wydłużonej gwarancji na wyroby z poszczególnych grup:
  • 3 LATA – osprzęt ocynkowany galwanicznie (OC), miedziowany (MI), lakierowany (LA) i PCV
  • 5 LAT – osprzęt ocynkowany ogniowo (OG), miedziany (CU), nierdzewny (NI), aluminiowy (AL) , mosiężny (MS)
Wyjątek stanowią prościarki – gwarancja 2 lata oraz kleje i masy klejące – gwarancja zgodnie z terminem podanym na opakowaniu.