Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Złoty VOLT dla ELKO-BIS CAD – program do projektowania nagrodzony na Targach Energetab!

Dodano: 23.09.2013

Z dumą i radością informujemy Państwa, że nasz program do projektowania instalacji odgromowych ELKO-BIS CAD

został nagrodzony
podczas

26. Międzynarodowych Targów Bielskich ENERGETAB 2013

Statuetką Złotego VOLTA Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki
jako najlepszy produkt elektrotechniczny

W pełni autorska, pierwsza w Polsce, innowatorska, kompatybilna z wszystkimi programami typu CAD – nakładka do projektowania instalacji odgromowych  – to efekt kilkumiesięcznej współpracy firmy ELKO -BIS z programistami CAD-Profi. Pełna licencja programu udzielana jest Państwu bezpłatnie i dożywotnio!

Program można pobrać TUTAJ lub zainstalować z płyty

W przypadku pytań technicznych odnośnie jego pracy i funkcji zapraszamy do kontaktu z współtwórcą programu, inżynierem Tadeuszem Masłowskim:
tadeusz.maslowski@elkobis.com.pl, tel. 071 330 69 29.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w szkoleniach instruktażowych z pracy nakładki, które odbędą się:

– 18. października we Wrocławiu    zapisy
– 24. października w Warszawie  zapisy

Zachęcamy do korzystania z programu!

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK