Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Zapraszamy na szkolenie 29. maja

Dodano: 29.04.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu:

„Ochrona odgromowa obiektów budowlanych”

które odbędzie się 29. maja w siedzibie naszej firmy – Wrocław ul. Swojczycka 38e.

W godzinach 9:00 – 15:00 omówione zostaną najważniejsze aspekty ochrony odgromowej, od jej historii, przez obowiązujące normy, do zastosowania systemowych rozwiązań firmy ELKO-BIS.

Zakres szkolenia:

w części pierwszej:
– Ochrona odgromowa w świetle obowiązujących przepisów i badań
(w oparciu o normy 62305 oraz 50164)
– Systemowe rozwiązania Elko-Bis – prezentacja oferty, zastosowanie elementów Elko-Bis

w części drugiej:
– Narzędzia wspomagające projektowanie instalacji odgromowej – arkusze kalkulacyjne
-ELKO-BIS CAD – Nakładka dla programów CAD
(szkolenie prowadzone przez współtwórcę programu)
– Nowości oraz rozwiązania nietypowe w ochronie odgromowej

Zapewniamy catering (lunch w formie bufetu, smaczne przerwy kawowe), miłą atmosferę i certyfikat ukończenia szkolenia, a przede wszystkim możliwość konsultacji i czerpania wiedzy od najlepszych specjalistów branży odgromowej!

Odpłatność:  50zł brutto/osIlość miejsc ograniczona. Numer konta i regulamin. 
Więcej informacji pod numerem telefonu tel.71 330 69 27

Zobacz fotorelację z poprzedniego szkolenia: KLIK

szkolenie_18102013

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK