Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Zapraszamy na szkolenie 20. lutego

Dodano: 04.02.2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu:

„Ochrona odgromowa obiektów budowlanych”

które odbędzie się 20. lutego w siedzibie naszej firmy – Wrocław ul. Swojczycka 38e

W godzinach 9:00 – 15:00 omówione zostaną najważniejsze aspekty ochrony odgromowej, przez obowiązujące normy, do zastosowania systemowych rozwiązań firmy ELKO-BIS.

Zakres szkolenia:
– Ochrona odgromowa w świetle obowiązujących przepisów i badań
(w oparciu o normy PN EN 62305 i 62561)
– Systemowe rozwiązania Elko-Bis – prezentacja oferty, zastosowanie elementów Elko-Bis
– Nowości oraz rozwiązania nietypowe w ochronie odgromowej
– Narzędzia wspomagające projektowanie instalacji odgromowej – arkusze kalkulacyjne
ELKO-BIS CAD – program do projektowania instalacji odgromowych

Prowadzenie:  Tadeusz Masłowski – inżynier produktu, projektant, współtwórca programu ELKO-BIS Cad, Radosław Kohut – dyrektor techniczno-handlowy, Marek Mordarski – manager sprzedaży regionu południowo-zachodniego.

Zapewniamy catering, smaczne przerwy kawowe, miłą atmosferę i certyfikat ukończenia szkolenia,
a przede wszystkim możliwość konsultacji i czerpania wiedzy od najlepszych specjalistów branży odgromowej!

Odpłatność symboliczna:50zł brutto/os. Numer konta i regulamin.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.
Informacje pod numerem: (71) 330 69 27

szkolenie_18102013

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK