Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Wyróżnienie dla ELKO-BIS CAD na konferencji i-MITEL 2016

Dodano: 25.04.2016

W dniach 20-22 kwietnia braliśmy udział w

IX Konferencji Naukowo-Technicznej i-MITEL 2016, na której nasza autorska nakładka

ELKO-BIS CAD

zdobyła wyróżnienie w konkursie

„Najlepszy innowacyjny produkt lub technologia elektrotechniczna”

przyznane przez Prezesa Oddziału Krakowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Wyróżnienie dla nakładki ELKO-BIS CAD do projektowania instalacji odgromowych

Dziękujemy za przyznane wyróżnienie, które jest kolejnym dowodem uznania dla naszego innowacyjnego narzędzia do projektowania instalacji odgromowych. Przypominamy także wszystkim korzystającym z nakładki o jej stałym aktualizowaniu, ponieważ jest stale uzupełniana o nowe treści.

Na konferencji reprezentowali nas koledzy Tadeusz Masłowski oraz Andrzej Hałabuda, który wygłosili wspólnie referat p.t.: „Projektowanie instalacji odgromowych według PN-EN 62305.”

Dziękujemy również wszystkim szanownym Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.

http://www.sepgorzow.pl/

Organizator:
Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Oddział Gorzowski
http://www.mitel.uz.zgora.pl/

Patronat honorowy:
MINISTER GOSPODARKI
WOJEWODA LUBUSKI
WOJEWODA ZACHODNIOPOMORSKI
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
PREZES SEP
PREZYDENT M. GORZÓW WLKP.

Patronat naukowy
POLSKA AKADEMIA NAUK
Komitet Elektrotechniki
KOMISJA NAUK ELEKTRYCZNYCH
Oddział PAN w Poznaniu

i-MITEL_2016_patronat_

 

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK