Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Wydłużamy gwarancję na produkty nawet do 5 lat!

Dodano: 26.08.2016

nawet-do-5-lat-gwarancji-pieczątka

Informujemy, że od 1. lipca b.r. udzielamy wydłużonej gwarancji  ( 3 lub 5 lat) na wyroby z poszczególnych grup:

  • 3 LATA – osprzęt ocynkowany galwanicznie (OC), miedziowany (MI), lakierowany (LA) i PCV
  • 5 LAT – osprzęt ocynkowany ogniowo (OG), miedziany (CU), nierdzewny (NI), aluminiowy (AL) , mosiężny (MS)
  • Wyjątek stanowią prościarki –  gwarancja 2 lata oraz kleje i masy klejące – gwarancja zgodnie z terminem podanym na opakowaniu.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z działem sprzedaży lub regionalnym managerem sprzedaży

tel. +48 71 330 69 34
tel. +48 71 330 69 35
tel. +48 71 330 69 23
handlowy@elkobis.com.pl

Kliknij i przejdź do mapy

Warunkiem zachowania gwarancji na produkty ELKO-BIS jest właściwa ich konserwacja.
• Wszystkie złącza oraz elementy skrętne należy zakonserwować co 12 miesięcy poprzez smarowanie grubą warstwą wazeliny technicznej.
• Podstawy betonowe masztów konserwować co 12 miesięcy poprzez pokrycie warstwą farby akrylowej do zabezpieczania betonu (kod kat. 11300199).

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK