Top quality
of certified products

Więcej

We extend warranty up to 5 years!

Dodano: 26.08.2016

rozeta_gwarancja do 5 lat-rozeta_gwiazd_eny

Please be informed that from July 1 we provide extended warranty (3 or 5 years) for the products of the different groups:

  • 3 YEARS – galvanized (OC), copper plated (MI), painted (LA) and PVC
  • 5 YEARS – accessories hot-dip galvanized (GI), copper (CU), stainless steel (NI), aluminum (Al), brass (MS)
  • Exceptions are straighteners – a guarantee of two years, and adhesives and adhesive masses – the guarantee in accordance with the date specified on the package.

In case of doubt, please contact our export department:

eksport@elkobis.com.pl

Export Manager

Wioleta Hetmańska

Wioleta
Hetmańska

+48 71 330 66 15
+48 693 133 563
wioleta.hetmanska@elkobis.com.pl
Export Manager

maxim_buczynski_elkobis

Maxim
Buczyński

+48 71 330 69 25
+48 607 267 237
maxim.buczynski@elkobis.com.pl

 

 

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK