Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Dodano: 14.01.2013

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Intensywnie pracowaliśmy nad budową i funkcjonalnością nowego serwisu, i mamy nadzieję, że będzie on dla Was przyjazny i intuicyjny w obsłudze.

Celem przebudowy strony był jeszcze lepszy dostęp do katalogu produktów i aktualności oraz udostępnienie pomocnych w pracy, interaktywnych narzędzi.

Niektóre z nowych funkcji to:

MAPA DYSTRYBUTORÓW – wyszukiwarka autoryzowanych punktów sprzedaży produktów ELKO-BIS,
KALENDARIUM – chronologiczny spis nadchodzących imprez branżowych, w których bierzemy udział,
NARZĘDZIA DO POBRANIA – pomocne arkusze kalkulacyjne dla projektantów i handlowców,
FAQ – odpowiedzi na często zadawane pytania,
WYCENA INSTALACJI – formularze orientacyjnej i szczegółowej kalkulacji ceny systemu odgromowego,
– i inne ciekawe unowocześnienia.

Zachęcamy do poznania i korzystania z nowej strony, a za wszystkie sugestie dotyczące jej funkcjonowania będziemy bardzo wdzięczni: e-mail.

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK