Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

VII Targi Pracowników Elektroskandia – 3. nagroda za aranżację stoiska dla ELKO-BIS!

Dodano: 24.06.2015

„Pojedź z nami na budowę”  – pod takim szyldem witaliśmy uczestników VII Targów dla Pracowników Elektroskandii.

Hasło nawiązuje do naszego zaangażowania w tematy inwestycyjne naszych Klientów – każdego obejmujemy indywidualną opieką indywidualnego managera sprzedaży, dojeżdżamy na inwestycję każdym etapie realizacji, pomagamy w wycenie i doborze materiałów. Dzielimy się wiedzą i długoletnim doświadczeniem, jednocześnie proponując nowoczesne, systemowe rozwiązania.

Nasze utrzymane w klimacie placu budowy stoisko zdobyło 3. nagrodę za najciekawszą aranżację!
3. nagroda za najlepszą aranżację stoiska Targi Elektroskandia
Dziękujemy firmie Elektroskandia za zaproszenie do udziału w imprezie oraz wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas!

Na zdjęciu nasza inwestycyjna ekipa z przymrużeniem oka: Andrzej Hałabuda,  Jakub Salawa, Anita Bąkowska, Aneta Śniegowska i Marek Mordarski.

Andrzej Hałabuda, Jakub Salawa, Anita Bąkowska, Aneta Śniegowska, Marek Mordarski targi Elektroskandia 2015

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK