Top quality
of certified products

Więcej

Attention! We are changing product codes!

Dodano: 17.03.2015

okladka_katalog_2015

Forthcoming new edition of our company catalog. Along with it will come new products such as copper plated grounding electrode TERRA-GROM and high voltage insulated conductors.

The catalog will also bring one very important change –  a new product designation.

The introduction of new codes for our products:

  • standardize them
  • adjust the codes to external IT systems (our customers’ sales systems, ETIM, EDI, etc.)
  • make it easier to find products in Internet and on www.elkobis.com.pl

The new codes are composed of eight digits. The structure is a three-segment and it is based on past symbols.

new_codes_EN

This presentation explains how to read the new codes.

In order to facilitate the change, throughout the 2015, new and past codes will be applied equally.

We are currently working on the implementation of new codes to our website. This complete index of codes will help you in work with new symbols.

If you have any questions or concerns about the matter above, please do not hesitate to contact us:

+48 71 330 69 25,  +48 71 330 66 15, eksport@elkobis.com.pl

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK