Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Targi ELEKTROTECHNIKA 2017 – galeria

Dodano: 24.03.2017

Jubileuszowe 15. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2017 odbyły się w dniach 22-24. marca w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI Warszawie.

Naszą firmę reprezentowali: Radosław Kohut – dyrektor handlowy oraz regionalni managerowie sprzedaży: Marcin Kałmucki, Zbigniew Kilim i Piotr Konopka. W piątek, w ramach szkoleń i konferencji dla projektantów, prelekcję na temat naszej autorskiej nakładki ELKO-BIS CAD 2.0 wygłosił dla zgromadzonych nasz manager produktu inż. Tadeusz  Masłowski.

3_blyskawica_piorun_zabezpieczeni_odgromowka_wroclaw_producent
2_maszty_uziomy_szpile_uziomowe_piorunochrony_elkobis_
4_zlacza_krzyzowe_producent_sklep_wroclaw
1_elko-bis_systemy_odgromowe_targi_elektrotechnika_2017
stoiska_targowe_zolte_zabudowa_

 

Zapisz

Zapisz

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK