Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Przypominamy o nowym podziale regionalnym

Dodano: 15.04.2013

Przypominamy, że od kilku tygodni mamy nowy podział regionalny  – nasi przedstawiciele dbają o Klientów w poszczególnych obszarach Polski:

Andrzej Hałabuda Andrzej Hałabuda -Polska północno-zachodnia
tel. +48 607 237 667

Aneta ŚniegowskaAneta Śniegowska – Polska północno – wschodnia
tel. +48 607 127 617

Krzysztof Solarewicz

Krzysztof Solarewicz – Polska południowo – zachodnia
tel. +48 667 687 627

Jakub Salawa
Jakub Salawa – Polska południowo – wschodnia
tel. +48 607 167 817

Nad pracą regionalnych managerów sprzedaży czuwa kierownik działu handlowego, z którym także zawsze możesz się kontaktować:

Radosław Kohut
Radosław Kohut
tel. +48 607 432 188

Sprawdź swój region na INTERAKTYWNEJ MAPIE:

mapa 2013

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK