Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Dołącz do nas! Trwa rekrutacja na stanowiska FREZER i OPERATOR CNC

Dodano: 21.06.2017

Myślisz o pracy w ELKO-BIS? Chciałabyś dołączyć do naszego zespołu? Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Zapoznaj się z naszymi ofertami i aplikuj!

pracownicy_elkobis_systemy_odgromowe_polski_producent_wroclaw_2016

FREZER

Zadania:

  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji
  • kontrola wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów
  • wymiana narzędzi, obsługa narzędzi pomiarowych
  • dbanie o stan techniczny frezarek

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy frezarkach manualnych (konwencjonalnych)
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe (mechanik, frezer itp.)
  • zaawansowana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • rzetelność i dokładność w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy
  • odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie
  • znajomość wykrojników, tłoczników,form wtryskowych – mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
  • dobrą atmosferę
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport

OPERATOR OBRABIARKI CNC

Zadania:

  • Obsługa i programowanie tokarek numerycznych
  • Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
  • Uzbrajanie, wymiana narzędzi oraz ustawianie narzędzi  i maszyn
  • Dbanie o jakość i efektywność produkcji
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • Wykonywanie detali jednostkowych i  kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Nadzór nad przebiegiem procesu
  • Tworzenie programów za pomocą CAD-CAM

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Znajomość oprogramowania FANUC oraz CAD-CAM
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wykształcenie min. techniczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę (praca zmianowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia)
  • pracę w przyjaznej atmosferze, kartę Multisport oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: katarzyna.mazur@elkobis.com.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926). Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl