Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Łotewski piknik z firmą BALTIK-ELEKTRO | 3 czerwca 2016 r.

Dodano: 22.06.2016

3. czerwca nasz export manager Max Buczyński uczestniczył w pikniku  zorganizowanym przez naszego łotewskiego partnera, firmę Baltik-Elektro. Impreza zgromadziła ponad  400 uczestników, którzy zmagali się w sportowych i rozrywkowych konkurencjach. Drużyna plażowej piłki siatkowej, w której składzie której grał nasz kolega, zajęła w ostatecznym podsumowaniu 2. miejsce. gratulujemy! :)

 

ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (2) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (8) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (7) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (1) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (6) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (5) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (4) ELKO-BIS_piorunochrony_wroclaw-baltic_elektro_0716 (3)

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK