Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Gala XII edycji Konkursu Gospodarczego Dolnośląski Gryf | Narodowe Forum Muzyki 26.10.2015 r.

Dodano: 27.10.2015

Gryf

W tym roku nie zdobyliśmy Dolnośląskiego Gryfa, niemniej jednak sama nominacja jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Doceniono nasze zaangażowanie w rozwój biznesu, regionu i rynku pracy oraz technologii służącej całemu społeczeństwu. To, co robimy zostało zauważone i uhonorowane prestiżową nominacją. Dziękujemy Kapitule Konkursu  gratulujemy zwycięzcom!

Dolnośląski Gryf jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem biznesowym i gospodarczym na Dolnym Śląsku. Do Konkursu mogą stawać przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego z regionu. W Kapitule Konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki. Więcej o nominacji ELKO-BIS: tutaj.

Wyróżnienie Gryf 2015 ELKO-BIS png png radoslaw kohut elko-bis gala gryfy NFM 2015

Galeria zdjęć z Gali ze strony http://www.strefabiznesu.gazetawroclawska.pl/galeria/dolnoslaskie-gryfy-2015


Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK