Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Energetab 2018 – podziękowania

Dodano: 17.09.2018

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2018, które odbyły się w dniach od 11 do 13 września br. w Bielsko-Białej.

Zainteresowanie przybyłych gości przeszło nasze oczekiwania – cieszymy się, że spotkaliśmy obecnych klientów, a także odbyliśmy wiele perspektywicznych rozmów. To wszystko utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy we właściwym kierunku.

Dziękujemy!

Mieliśmy okazję zaprezentować nasze nowości:

Maszty odgromowe na fundamencie – Pobierz 

Nowości produktowe – Pobierz

biel2

biel3

biel
biel4

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK