Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

ELKO-BIS Złotym Płatnikiem 2015

Dodano: 15.08.2016

Miło nam poinformować, że nasza firma została laureatem elitarnego plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes – lidera w zarządzaniu należnościami.

Jedynie 5% firm na polskim rynku zachowuje najwyższe standardy dyscypliny płatniczej – to solidni i rzetelni liderzy swoich branż, stawiający na uczciwy i stabilny rozwój swoich przedsiębiorstw. Wśród nich jest ELKO-BIS.

Złotych Płatników 2015 wybrano na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes, w ramach którego badane są zachowania płatnicze firm z różnych branż. Prestiżowe wyróżnienie przyznano przedsiębiorstwom spełniającym jednocześnie trzy rygorystyczne kryteria:

  • PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) powyżej 80 punktów*
  • Rating na poziomie powyżej CCC
  • Brak aktywnych windykacji

Więcej informacji na temat Plebiscytu Złoty Płatnik 2015 można znaleźć na stronie: www.zlotyplatnik.pl

ZP2015_baner_624x203

*) W skali 0-100, ELKO-BIS uzyskał średnie PMI na poziomie 96.

Certyfikat_ZłotyPłatnik2015_pl

 

 

 

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK