Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

ELKO-BIS wyróżniony w konkursie Laur Innowacyjności!

Dodano: 04.12.2014

Z dumą informujemy, że Kapituła Konkursu Laur Innowacyjności zdecydowała o przyznaniu naszej firmie

WYRÓŻNIENIA
w kategorii
Budownictwo, konstrukcje, bezpieczeństwo i pożarnictwo

za wdrożenie autorskiego programu do projektowania instalacji odgromowych, który służy już kilku tysiącom projektantów w Polsce i na świecie:

ELKO-BIS CAD
dvd_cd_cad
Ten prestiżowy Konkurs jest organizowany dla firm, które z powodzeniem wdrożyły najlepsze pomysły, rozwiązania i wynalazki, zapewniające im sukces gospodarczy.

Serdecznie dziękujemy Kapitule za docenienie naszej pracy, i zachęcamy Państwa do korzystania z Programu !

Ryszard Kohut z Dyplomem Wyróżnienia w konkursie LAur Innowacyjności 2014

laur_innowacyjności_2014_elkobis_Cad

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK