Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

BUDMA 2014 – fotorelacja

Dodano: 21.03.2014

Zakończyły się największe w Polsce i tej części Europy targi budownictwa BUDMA 2014.
Serdecznie dziękujemy odwiedzającym nasze stoisko oraz uczestnikom Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy, których byliśmy sponsorem i partnerem.


ELKO-BIS reprezentowali na tegorocznej BUDMIE panowie:
Ryszard Kohut, Radosław Kohut, Andrzej Hałabuda, Damian Bąk i Maxim Buczyński.

budma_2014_1

budma_2014_2

budma_2014_3
Stelaże dachów biorące udział w Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy – z zamontowanymi elementami systemów odgromowych ELKO-BIS:

budma_2014_daszki (1)

budma_2014_daszki (5)

budma_2014_daszki (6)

budma_2014_daszki (2)

budma_2014_daszki (4)

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK