Наивысшее качество
сертифицированных изделий

Więcej

BUDMA 2014 – фотоотчёт

Dodano: 21.03.2014

Закончилась самая крупная в Польше и этой части Европы строительная выставка BUDMA 2014.
Мы очень благодарим посетителей нашего стенда и участников Чемпионата Польши по кровельному мастерству, для которых мы были спонсором и партнером.


ELKO-BIS на выставке в этом году представляли господа:
Рышард Кохут, Радослав Кохут, Анджей Халабуда, Дамиан Бонк и Максим Бучински.

budma_2014_1

budma_2014_2

budma_2014_3

Стеллажи крыш, участвующие в Чемпионате Польши по кровельному мастерству – с установленными элементами систем молниезащиты ELKO-BIS:

budma_2014_daszki (1)

budma_2014_daszki (5)

budma_2014_daszki (6)

budma_2014_daszki (2)

budma_2014_daszki (4)

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK