Najwyższa jakość
certyfikowanych produktów

Więcej

Autoryzowany Instalator – Zapraszamy na szkolenie – 14-15 czerwca 2018r.

Dodano: 10.05.2018

Zapraszamy do udziału w prestiżowym szkoleniu w ramach programu „Autoryzowany Instalator” – 14-15 czerwca 2018r.

Dwudniowe szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z teorią oraz praktyką związaną z instalacją systemów odgromowych.


Czym jest program Autoryzowany Instalator ELKO-BIS?

Innowacyjnym przedsięwzięciem skierowanym do profesjonalistów, wykorzystujących w swojej pracy najlepsze produkty. Specjalnie dla naszych partnerów stworzyliśmy dedykowaną platformę, na której będą mogli korzystać z benefitów, niedostępnych dla innych monterów:

www.instalator-elkobis.com.pl


Termin: 14-15 czerwca 2018

Miejsce:  Wrocław, Swojczycka 38E

(siedziba firmy ELKO-BIS Systemy odgromowe)

Koszt: 500 zł netto/uczestnik

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

PROGRAM SZKOLENIA

ELKO_BIS_zaproszenie_autoryzowany_instalator

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK