Наивысшее качество
сертифицированных изделий

Więcej

Семинар во Львове 4.04.2014г.

Dodano: 10.04.2014

Благодарим всех участников семинара и нашего партнёра «Т.Д. Системы Безопасности» во Львове за интерес к нашим продуктам и к программе ELKO-BIS CAD. Приглашаем вас ознакомиться с фоторепортажем:

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (6)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (4)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (13)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (11)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (12)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (10)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (1)

szkolenie_odgromowka_seminarium_odgromowe_elko-bis_lwow (7)

lwow_2014_szkolenie_systemy_dgromowe_seminarium_elkobis (3) lwow_2014_szkolenie_systemy_dgromowe_seminarium_elkobis (5)

lwow_2014_szkolenie_systemy_dgromowe_seminarium_elkobis (8)

lwow_2014_szkolenie_systemy_dgromowe_seminarium_elkobis (10) lwow_2014_szkolenie_systemy_dgromowe_seminarium_elkobis 1 (2)

Obróć smartfon aby poprawnie wyświetlał treść strony www.elkobis.com.pl

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania. OK